Duben 2011

oslava!!!

30. dubna 2011 v 10:33 | hana
Před 4 dny jsem šla na oslavu narozenin a omlouvám se,že jsem tu nebyla!Ve středu byl moře úkolů,ve čtvrtek jsem se musela připravit na test a až v pátek jsem měla čas!Dneska můžu,ale potom musím ven si něco vyřídit až odpoledne půjdu na blog nevím možná něvo vymyslím:-D:-D.Jinak jsem přihlášená na facebooku a čekám na bratrance až mi odepíše můj vzkaz,ale někam zmizel tak na něj čekámPíšu mu různé křiky např:halo??kde jsi??!!Ale on někde!Možná mi odepíše za 50 let!Máma mi včera chtěla shasnout světlo,protože jsem už aspalá a dát dobrou noc,ale co?Sedí u počítače vypracovat nějaké dokumenty!A nechtěla mě vzbudit tak jsem ráno na ní musela pořád básnit proč si nepřišla..atd atd!Sedí u tý počítače nejmín 100 hodin!!Možná se ještě ozvu ted jdu prostě něco dělat!tak páá!

všelijaké obrázky

29. dubna 2011 v 13:53 | hana
obrázky samozřejmě můžete kopčit

statistika

25. dubna 2011 v 14:32 | hana
pondělí:14
úterý:5
středa:8
čtvrtek:47
pátek:31
sobota:55
neděle:135

will

25. dubna 2011 v 11:57 | hana
tady máte obrázky will které můžete kopírovatmůžete je klidně kopírovat a ten 2 obrázek se skvěle hodí na záhlaví nemyslíte????

díkkky!!!!!!!!

25. dubna 2011 v 10:43 | hana
dneska jsem málem vyprskla vodu hned jak zijstila,že včera mi navšívilo 135 lidí!Děkuju všem co na mém blogu byli jsem mocccinky štastná!!!!!To je můj rekord!MOCINKY DĚKUJU NÁVŠTĚVNÍKŮM CO SEM PŘIŠLI!!!Nevím co,ale možná vyletím do nebe!Ach jo a navíc zítra zase do školy!To je jak kdyby byli ještě prázdniny tak jsem byla jak ve snu!A ted se sen změnil v noční můru!Čeká mě testy,písemky,diktáty..
Jinak super a večer budeme mít pizzu!!!Tu přímo zbožnuju!!Znovu mocincincinky děkuju,že jste byli tak hodní a navšívili můj blog moc si toho vážím!Tak zatím ahoj!!

witch...

24. dubna 2011 v 11:12 | hana
tady máte witch obrázky

založení blogu

23. dubna 2011 v 16:56 | hana
nepamatuju si kdy jsem si blog založila,ale řekněme na mojí narozeniny!19.4.
Jinak nemám nic jiného na práci než se motat kolem televizí!Mám pro vás,ale špatnou zprávu!Chtěla jsem sem dát nějaký video,ale bohužel nejsem přihlášená na youtube!Založila jsem si účet,ale prostě to nešlo!Nešlo to pořád!Kdyby někdo chtěl poradit,prosím napište to do komentů.V srpnu přijede bratranec on to má totiž daleko od nás takže se moc nevídáme,ale sice přijde,ale zabrání mi televizi!Já ho znám!Já mám ráda takový akční filmy nebo animovaný a on je snad největší romantik!Jasně je stejně starý jako já,ale nedá se nic dělat!Bratranec je bratranec!Tak jo už jsem tu dlouho snad 2 hodiny!Vím,že to není zrovna moc,ale máma mi to jistě nedovolí sedět u počítače 5 hodin!Toje blbý,že nemám pokoj!Ted jsem to vyklopila a už snad víte,že nemám pokoj!A trochu se za stydím!Do školy půjdu až v úterý takže v pohodě!Ale blbý je,že mám zase hromadu z domácích úkolů z doučování!A rodičáky budou až:28.4.2011.Nevím!Je mi 11 a nevím jak se dává rubliky teda sice už mám,ale v některých ne!Omlouvám se za ty rubliky pokud to tam v některých nemám!Já jsem tak hloupá husa,že někdy už nevím kolik se rovná 1+1!Tak to by bylo pro dnešek všechno!Mějte se hezky a zase zítra ahojte!!!!!!

dost!

23. dubna 2011 v 11:31 | hana
dneska jsem narazila na blog který má stejný záhlavý jako já,takže konec hlasování!vyberu si hay lin!Tedy pokud to nebude mít někdo jiný!Prostě mi na to vadí!Myslím to naprosto vážně!Jestli narazím na blog který bude stejný jako můj zase se rozzuřím!Prominte,ale nedá se nic dělat prostě to tak je!Měj te se dobře a zatím ahoj!

kecy

23. dubna 2011 v 10:55 | hana
pokecejte se v komentářů

komix:hledá se volný čas

22. dubna 2011 v 10:59 | hana
tady máte komix hledá se volný čas je to z knihy volný čas samozřejmě witch w,i,t,c,h to jsou skratky jména witch chápete??
H:ta wil se ale tváří!Jako by celý den jenom otravovala!
T:já bych neřekla.Vypadá spíš jako sopka před výbuchem.
C:bacha holky!Ta sopka míří přímo k nám.
W:(zavrčí)čau..
I:špatná nálada?
W:to je slabé slovo.Jak to víte?
I:Napíchli jsme na Hetherfildskou seismologickou laboratoř.
W:Na co?
I:Ale nic,Will.Chtěla jsem jen naznačit,že to máš napsané na obličeji.Co se stalo?
W:Už mám po krk toho věčného lítání-ráno do školy,ze školy domů napsat úkoly,pak honem na plavání...Nemám vůbec žádný volný čas!A přitom bych chtěla dělat tolik zajímavých věcí..
C:Jako například?
W:Například už měsíc bych si ráda přečetla knížku o dějinách rocku.
I:Což chápu.Ty,taková zapálená rockoví fanynka..
W:Tu knížku mi daroval Matt.
I:Nepovídej...a my už si myslely,že ses praštila přes kapsu a koupila sis jí sama.
W:Je to hrozné-jěště jsem ji ani neotevřela.Dneska mi volala kámoška,co jsem se s ní seznámila o prázdninách.Slíbila jsem jí,že za ní přijedu,ale copak mám čas?
T:Neuvěřitelné..chceš říct,že nemáš čas vůbec na nic?Neblázni,vždyt den má 24 hodin!
W:To není zrovna moc
H:Moment,tohlemusíme rozebrat trochu důkladněji:pověz nám co obvykle celý den děláš?
I:Já ti to pocvím za ni.Začneme návratem ze školy.Naobědváš se,pak si pustíš televizi a pěkně si u ní zřímneš nemám pravdu?
W:Přece si zasloužím trochu odpočinku!toho se v žádném případě nevzdám!

obrázek na květen

22. dubna 2011 v 10:11 | hana
vím,že pořád měním záhlaví,ale ted rozhodujete vy jaký obrázek si vyberete to je na vás!všechny jsou docela pěkné,ale nevím nevím..taky je máte:
s hay lin je docela pěkný
s taranee,corny a will
nebo s hay lin,irmou a cornelií

ukončení bude 29.4.2011

o will

21. dubna 2011 v 12:20 | hana

hezké že??

knihy witch

17. dubna 2011 v 17:23 | hana
dneska jsem se chtěla podívat do mé malé knihovny pak jsem se moc litovala,že jsem si minulý rok nekoupila knihy witch,protože to už ted neprodávají,když jsem měla šanci tak já hloupá toho nevyužila nevím,ale musím se přiznat,že nemám kartičku do knihovny!
Ale silbuju,že si jí pořídím tedy udělám.Do knihovny nevím kdy tam půjdu,ale to se uvidí!Jinak minule v úterý ve škole jsme měly písemku z dějáku takže to se mi podařilo na 1 pozítří mám narozky takže budeme oslavovat no jo proč zrovna v úterý!Proč ne ve čtvrtek nebo v pátek!To máme totiž velikonoční prázdniny!Pokoj od učitelů a testů!Kéž by jsme měli 4 víkendy!To bylo žužo,ale moc látek bysme se ve škole nenaučily .Zítra na PC nemůžu,protože se musím učit na další písemku!Tentokrát z přírodovědy musím si to ještě zopakovat!Tak to je snad pro dnešek všechno!Tak zatím ahojte!!!!!

obrázky

16. dubna 2011 v 10:51 | hana

koupila jsem si časopis witch

15. dubna 2011 v 13:56 | hana
dneska jsem koupila časopis číslo 4/11 nejvíc jsem se těšila na komix a ten dárek byl nějaké osvětlovač a zmizík nebo co to bylo myslela jsem si, že to je pero!ale aspon něco!jsem trošku nastidlá
mám rýmu a kašel a ten komix si nechám na sobotu a víte co?v úterý mám narozeniny!!!!!tak proto my mamka dovolila,protože budu mít narozeniny jinak si myslím,že by mi to nekoupila a víte kolik stál ten časopis??63Kč!minulý rok stály jen 39Kč!ted jsou čím dál dražší a dražší!tak ahojte!!!
vaše hanička

který??

10. dubna 2011 v 15:29 | hana
který obrázek buse na měsíc červen??
hlasujte a který obrázek bude nejvíc hlasů tak bude na pozadí záhlavý tedy v měsíci červen ukončení je 30.4.2011

komenty!

9. dubna 2011 v 9:18 | hana
PROČ???????
jako nevím proč tu ne píšete komentáře dneska jsem se koukla na návštěvy v blogu,ale nejvíc mě zarazilo,že včera byl na blogu jen 1 člověk! .já vím,že sem chodím jen pátek,sobota,neděle,ale mám něco jiného na práci jako např:škola!já tu pilně vymýšlím soutěžě a vy se akorát nehlasujete!co je to s vámi??jako proč tu nepíšete komentáře???jo pár komentů tady mám,ale to je snad tedy nebo víte co?já vám řeknu,že komentáře tu mám asi 3-4 už si nepamatuju,ale vím,že mín než 5!tak já vás žádám abyste začaly aspon 2 krát týdně psaly komenty,nebo ty články dělám jen zbytečně!
hana

soutěž č.1

2. dubna 2011 v 15:21 | hana
co si will myslí??
takže zkuste si napsat o čem tak asi cornelia myslí napište do komentů

tady se strašně leká
a nebo irma


tady se něčemu zlobí a nebo se něčemu zajímá
a tady máte jen obrázek,které se mi strašně líbí tak,když chcete tak to můžete ohodnodit jaký je hezčí
klikně jaký koliv nebudu se zlobit takže:
tadyty witch